ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Minister Naď navštívil vojakov v Leviciach

Minister obrany Jaroslav Naď spolu so štátnym tajomníkom Marianom Majerom včera navštívili príslušníkov Ozbrojených síl SR z 13. mechanizovaného práporu v Leviciach. Šéf rezortu sa zaujímal nielen o to, ako môže rezort zlepšiť podmienky výkonu služby, ale aj o stav infraštruktúry a techniky, ktorú profesionálni vojaci používajú pri plnení úloh. Súčasťou pracovného výjazdu bolo aj stretnutie so zástupcami podnikov domáceho obranného priemyslu v Detve a Tisovci.

Čítať ďalej
  • 18.12. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Minister Naď spolu s prezidentkou Čaputovou

pozdravili slovenských vojakov v zahraničí


Pri príležitosti blížiacich sa Vianoc sa dnes minister obrany SR Jaroslav Naď spolu s prezidentkou SR a hlavnou veliteľkou Ozbrojených síl SR Zuzanou Čaputovou prostredníctvom videokonferencie spojili so slovenskými vojakmi, ktorí aktuálne pôsobia v zahraničných misiách a operáciách v Afganistane, Lotyšsku, na Cypre a v Bosne a Hercegovine.

Čítať ďalej
  • 17.12. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Minister Naď: Bilaterálna spolupráca s Nemeckom

v politicko-vojenskej oblasti je na excelentnej úrovni


Aktuálne dianie, priority v oblasti obrany a bezpečnosti, otázky bilaterálnej a multilaterálnej spolupráce v rámci EÚ a NATO, ale aj zhodnotenie nemeckého predsedníctva v Rade Európskej únie.

Čítať ďalej
  • 17.12. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Knižné novinky