ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Dětský den na heliportu ve Staré Boleslavi

přilákal téměř dva tisíce návštěvníků


Krásné slunečné počasí přilákalo v pátek 1. června 2018 do prostoru heliportu staroboleslavských kasáren na oslavy Mezinárodního dne dětí téměř dva tisíce malých i velkých návštěvníků.

Čítať ďalej
  • 14.06. 2018
  • 26. pvrp

Zasadnutie Vojenskej rady NGŠ v Nitre

V stredu 13. júna sa v priestoroch Protilietadlovej raketovej brigády (plrb) v Nitre konalo zasadnutie Vojenskej rady náčelníka Generálneho štábu OS SR pod vedením generálporučíka Daniela Zmeka, ktorého v priestoroch plrb privítal veliteľ útvaru plukovník Ladislav Dovhun.

Čítať ďalej
  • 14.06. 2018
  • Ozbrojené sily SR

Mobilizačné cvičenie Trnava 2018

má skontrolovať pripravenosť jednotlivých zložiek


Jednotlivé zložky rezortov obrany a vnútra si v týchto dňoch v rámci mobilizačného cvičenia Trnava 2018 preveria pripravenosť vybraných orgánov štátnej správy a samosprávy Trnavského kraja na plnenie úloh po vyhlásení vojnového stavu a nariadení čiastočnej mobilizácie.

Čítať ďalej
  • 14.06. 2018
  • Ministerstvo obrany SR

Súčinnostné cvičenie Záchrana 2018

V pohorí Čergov bolo 6. júna 2018 vykonané súčinnostné cvičenie Záchrana 2018. Na cvičení sa zúčastnili zložky Policajného zboru SR, zložky Hasičského a záchranného zboru SR a zložky Ozbrojených síl SR. Cvičenie bolo vytvárané a plánované v priebehu posledných ôsmich mesiacov na úrovni Prešovského samosprávneho kraja v gescii krajských riaditeľstiev policajného zboru, hasičského a záchranného zboru, Vrtuľníkového krídla Prešov a Krídla velenia, riadenia a prieskumu Zvolen.

Čítať ďalej
  • 13.06. 2018
  • kvrps

Knižné novinky