ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Podporou domáceho obranného priemyslu

môžeme prispieť k ekonomickému rozvoju regiónov Slovenska


Primeranou podporou domáceho obranného priemyslu môže rezort obrany prispieť k rozvoju zamestnanosti a ekonomickému rastu v jednotlivých regiónoch Slovenska.

Čítať ďalej
  • 25.05. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Premiér Babiš a ministr obrany Metnar

zavítali za vojáky do Tábora


Předseda Vlády ČR Andrej Babiš, ministr obrany Lubomír Metnar a náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Aleš Opata včera navštívili 42. mechanizovaný prapor v Táboře.

Čítať ďalej
  • 23.05. 2020
  • Ministerstvo obrany ČR

Minister obrany Jaroslav Naď pokračuje

v návšteve útvarov Ozbrojených síl SR


Minister obrany SR Jaroslav Naď pokračuje v stretnutiach s príslušníkmi Ozbrojených síl SR priamo vo vojenských útvaroch. Vo štvrtok 21. mája spolu s podpredsedom Národnej rady SR Milanom Laurenčíkom, štátnym tajomníkom rezortu obrany Marianom Majerom a náčelníkom Generálneho štábu Ozbrojených síl SR gen. Danielom Zmekom navštívili vojenské útvary v Žiline a Martine.

Čítať ďalej
  • 23.05. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Nástup príslušníkov Vojenskej polície

Na pôde Vojenskej polície sa 21. mája 2020 uskutočnil nástup príslušníkov VP. Riaditeľ Vojenskej polície plk. Ing. Valentín Cebo, za osobitné zásluhy o rozvoj Vojenskej polície a pri príležitosti osláv Dňa víťazstva nad fašizmom udelil Medailu Vojenskej polície II. a III. stupňa príslušníkom VP.

Čítať ďalej
  • 23.05. 2020
  • Vojenská polícia SR

Knižné novinky