ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Vyhodnotenie 3. obdobia výcvikového roka 2017

V piatok 20. októbra vyhodnotil veliteľ Protilietadlovej raketovej brigády (plrb) plukovník Ladislav Dovhun plnenie úloh 3. obdobia výcvikového roku (OVR) 2017 v rámci veliteľstva a štábu plrb, ako aj v jednotkách plrb.

Čítať ďalej
  • 26.10. 2017
  • plrb

Předání funkce velitele 252. plro

V pátek 20. října se v kasárnách V Lipkách ve Strakonicích uskutečnil slavnostní nástup u příležitosti předání a převzetí funkce velitele 252. protiletadlového raketového oddílu. Podplukovník Jan Suchý předal velení oddílu podplukovníkovi Luďku Tegerovi.

Čítať ďalej
  • 23.10. 2017
  • 25. plrp

MO SR pri obstaraní vozidiel 4x4 a 8x8 nič netají

Vláda SR, ktorá v zmysle platnej legislatívy zodpovedá za obranné plánovanie, ešte nerozhodla o spôsobe obstarania bojových vozidiel 4x4 a 8x8. Ministerstvo obrany SR predložilo materiál o možnom spôsobe ich obstarania do medzirezortného pripomienkového konania vo vyhradenom režime.

Čítať ďalej
  • 23.10. 2017
  • Ministerstvo obrany SR

Knižné novinky