Letectví + kosmonautika

Najčítanejší letecký časopis vydávaný v ČR a SR. Vychádza už od roku 1921. Obsah: aktuálne spravodajstvo; rozhovory, reportáže mapujúce aktuálne dianie v letectve doma a vo svete; rubriky zamerané na históriu, súčasnosť a budúcnosť leteckej dopravy, vojenské letectvo, letecký priemysel a kozmonautiku. Špeciálne vydania: ročenky nazvané Vzdušné síly Armády České republiky a Vzdušné sily Ozbrojených síl SR. Obsah ročníka: Je vždy pri obsahu čísla 12 daného roku.

Vánoce a Silvestr tráví Češi nejraději doma

O tom, že prosincové svátky představují nejen pro Čechy zejména svátky rodinné, vypovídají prodeje letenek v tomto období. Exotické destinace jako Dubaj či Bangkok suverénně porazila Praha. Domů se na Vánoce vracely i národnostní menšiny trvale žijící v České republice.

Čítať ďalej
  • 04.01. 2018
  • Letuška.cz

EREA Annual Event 2017

Dne 29. listopadu se v Bruselu konal pravidelný EREA Annual Event se slavnostním vyhlášením soutěže o nejlepší vědeckou publikaci v rámci organizace EREA.

Čítať ďalej
  • 04.01. 2018
  • VZLÚ

Letecké novinky v Bratislave v roku 2018

Slovenských cestujúcich, a nielen ich, čakajú v roku 2018 viaceré zmeny v leteckej doprave. V roku 2018 budú môcť využiť z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave až 6 úplne nových pravidelných leteckých liniek a 1 novú pravidelnú charterovú linku. Od polovice januára zase vstúpia do platnosti nové pravidlá prepravy príručných batožín spoločnosti Ryanair.

Čítať ďalej
  • 04.01. 2018
  • Letisko Bratislava

Knižné novinky