Letectví + kosmonautika

Najčítanejší letecký časopis vydávaný v ČR a SR. Vychádza už od roku 1921. Obsah: aktuálne spravodajstvo; rozhovory, reportáže mapujúce aktuálne dianie v letectve doma a vo svete; rubriky zamerané na históriu, súčasnosť a budúcnosť leteckej dopravy, vojenské letectvo, letecký priemysel a kozmonautiku. Špeciálne vydania: ročenky nazvané Vzdušné síly Armády České republiky a Vzdušné sily Ozbrojených síl SR. Obsah ročníka: Je vždy pri obsahu čísla 12 daného roku.

CSAT poskytne Transavii těžkou údržbu letadel

Czech Airlines Technics (CSAT), dceřiná společnost Českého Aeroholdingu poskytující služby v oblasti údržby letadel, uzavřela novou smlouvu na těžkou údržbu s leteckou společností Transavia. Smlouva je uzavřena na pět let, a to do srpna 2022. CSAT tak bude exkluzivním poskytovatelem údržby pro letadla typu Boeing 737NG.

Čítať ďalej
  • 07.08. 2017
  • Czech Airlines Technics

Odhalenie pamätného kameňa zosnulému kolegovi

Pri príležitosti smutného druhého výročia tragickej smrti kpt. Richarda Sépiho odhalil veliteľ Vrtuľníkového krídla Prešov plk. Róbert Tóth pamätný kameň zosnulému kolegovi a priateľovi, ktorý tragicky zahynul 28. 7. 2015 počas pádu vrtuľníka Mi-17M (ev. č. 0812) pri okraji lesa, 1,5 km severozápadne od obce Hradisko.

Čítať ďalej
  • 07.08. 2017
  • vkpo

Knižné novinky