Letectví + kosmonautika

Najčítanejší letecký časopis vydávaný v ČR a SR. Vychádza už od roku 1921. Obsah: aktuálne spravodajstvo; rozhovory, reportáže mapujúce aktuálne dianie v letectve doma a vo svete; rubriky zamerané na históriu, súčasnosť a budúcnosť leteckej dopravy, vojenské letectvo, letecký priemysel a kozmonautiku. Špeciálne vydania: ročenky nazvané Vzdušné síly Armády České republiky a Vzdušné sily Ozbrojených síl SR. Obsah ročníka: Je vždy pri obsahu čísla 12 daného roku.

Emirates představují Airport Maps

Společnost Emirates spustila ve své aplikaci novou funkci, která zákazníkům umožní bezproblémovou orientaci po vybraných letištích. Aplikace přes Bluetooth a wifi detekuje polohu uživatele a spustí navigaci přes všechny kontaktní body letiště včetně odbavovacích pultů, salónků Emirates, obchodů, restaurací nebo bankomatů na letišti.

Čítať ďalej
  • 15.11. 2019
  • Emirates

Kiwi.com uzavřelo partnerství s AirAsia

Letecká společnost AirAsia rozšiřuje svou online nabídku o lety společnosti Kiwi.com, lídra a průkopníka s nejmodernějšími technologickými řešeními. Touto spoluprací AirAsia aspiruje na předního poskytovatele cestovních služeb v asijsko-pacifickém regionu. Spolupráci dnes oznámil na tiskové konferenci v Kuala Lumpur Tony Fernandes, CEO skupiny AirAsia a airasia.com a Oliver Dlouhý, CEO a spoluzakladatel Kiwi.com.

Čítať ďalej
  • 15.11. 2019
  • Kiwi.com, AirAsia

Letisko v Bratislave vybavilo

už viac ako 2 milióny cestujúcich


Letisko M. R. Štefánika v Bratislave vybavilo za desať mesiacov tohto roka už viac ako 2 milióny cestujúcich. Okrúhlu dvojmiliónovú hranicu cestujúcich ročne sa pritom podarilo v celej histórii letiska prekonať doposiaľ len trikrát – v rokoch 2007, 2008 a 2018.

Čítať ďalej
  • 14.11. 2019
  • Letisko Bratislava

Návšteva príslušníkov Národnej Gardy Indiana

Veliteľ vzdušných síl generálmajor Ľubomír Svoboda privítal dňa 13. novembra 2019 v priestoroch veliteľstva vzdušných síl vo Zvolene delegáciu z Národnej Gardy Indiana, ktorú viedol brigádny generál Patrick R. Renwick.

Čítať ďalej
  • 14.11. 2019
  • Vzdušné sily OS SR

Knižné novinky