Letectví + kosmonautika

Najčítanejší letecký časopis vydávaný v ČR a SR. Vychádza už od roku 1921. Obsah: aktuálne spravodajstvo; rozhovory, reportáže mapujúce aktuálne dianie v letectve doma a vo svete; rubriky zamerané na históriu, súčasnosť a budúcnosť leteckej dopravy, vojenské letectvo, letecký priemysel a kozmonautiku. Špeciálne vydania: ročenky nazvané Vzdušné síly Armády České republiky a Vzdušné sily Ozbrojených síl SR. Obsah ročníka: Je vždy pri obsahu čísla 12 daného roku.

COVID-19: Meranie teploty na slovenských letiskách

Na základe rozhodnutia Bezpečnostnej rady SR budú od piatku 28. 2. 2020 merať hygienici z Útvaru vedúceho hygienika Ministerstva dopravy a výstavby SR telesnú teplotu všetkým cestujúcim, ktorí priletia na letiská v Bratislave, Košiciach a Poprade zavedená celoplošná kontrola pasažierov – meranie teploty.

Čítať ďalej
  • 27.02. 2020
  • Letisko Bratislava

ČSA pozastavily lety do Soulu

České aerolinie (ČSA), stejně jako další letecké společnosti, s okamžitou platností pozastavily přímé letecké spojení mezi Prahou a jihokorejským Soulem. ČSA tímto krokem reagují na rostoucí obavy v souvislosti se šířením koronaviru a prudký propad poptávky po letech ČSA do Soulu a zpět.

Čítať ďalej
  • 27.02. 2020
  • České aerolinie

WATM Congress 2020, Madrid

Stejně jako v předchozích létech, i tento rok se společnost CS Soft představí na nejprestižnějším veletrhu technologií pro řízení letového provozu – World ATM Congress 2020 ve španělském Madridu, který se koná ve dnech 10. až 12. března 2020.

Čítať ďalej
  • 26.02. 2020
  • CS Soft

Knižné novinky