Prvým nemeckým predajcom vrtuľníkov Bell 505

bude Rheinland Air Service


Spoločnosť Bell Textron Inc., dcérska spoločnosť Textron Inc., vymenovala firmu Rheinland Air Services GmbH (RAS) za prvého nemeckého predajcu vrtuľníkov Bell 505. S takmer päťdesiatročnými skúsenosťami z oblasti predaja a servisu vrtuľníkov je RAS expertom vo svojom odbore.

„Teší nás, že RAS bude prvým autorizovaným predajcom strojov Bell 505 v Nemecku,“ hovorí Duncan Van De Velde, riaditeľ pre Európu a Rusko. „Pri našej expanzii do Nemecka si túto spoluprácu veľmi vážime. Obchodné zastúpenie nám pomôže rozšíriť aktivity a získať ďalších zákazníkov, čo povedie k posilneniu našej pozície v regióne,“ dodáva Duncan Van De Velde.

„Toto partnerstvo je pre Bell v Nemecku veľmi dôležité. Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom Bell 505 komplexné riešenie, a to za pomoci miestnej spoločnosti, a navyše v ich rodnom jazyku,“ tvrdí Patrick Moulay, viceprezident pre medzinárodný obchod. „RAS disponuje tímom vysokokvalifikovaných a skúsených odborníkov, a preto sa domnievame, že je tou najlepšou voľbou, aby sa stal prvým autorizovaným obchodným zástupcom strojov Bell 505,“ dodáva Patrick Moulay.

RAS sídli v meste Mönchengladbach a bude vôbec prvým autorizovaným predajcom vrtuľníkov Bell 505. Spoločnosť bola založená v roku 1972 a má viac než 280 zamestnancov vo svojich štyroch pôsobiskách v rámci Nemecka.

„Teší nás, že sme sa stali súčasťou rodiny Bell a máme možnosť tento výkonný vrtuľník zastupovať na nemeckom trhu. Je to výborný stroj a vidíme v ňom ohromný potenciál pre nemeckých zákazníkov,“ hovorí Johannes Graf von Schaesberg, riaditeľ spoločnosti RAS. „Spolupráca medzi spoločnosťami Bell a RAS výrazne napomáha našej dlhodobej vízii rozšíriť značku Bell na nemeckom trhu,“ dodáva Johannes Graf von Schaeberg.

Vrtuľník Bell 505 je ideálny pre súkromné charterové lety, manažment firiem, zdravotnícke evakuácie, zaistenie verejnej bezpečnosti, tréning pilotov a ďalšie využitie. Ľahký jednomotorový vrtuľník ponúka výnimočnú kombináciu silného a vysokého výkonu, palivovej účinnosti spolu s nízkymi nákladmi na obstaranie a prevádzku stroja. Vrtuľník Bell 505 je jediným vo svojej kategórii, ktorý disponuje motorom FADEC; má teda dostatočný výkon aj vo veľkých nadmorských výškach. O bezpečnosť a skvelú viditeľnosť sa starajú panoramatické okná a moderná presklená pilotná kabína G1000H.

Text a foto: Bell

Knižné novinky