AirExplore spúšťa lety z Bratislavy do Splitu

Z Letiska M. R. Štefánika pribudne od nedele 19. júla 2020 nová letná pravidelná linka do chorvátskeho mesta Split. Spustí ju slovenská letecká spoločnosť AirExplore s frekvenciou 2x týždenne – lietať zo Slovenska do chorvátskeho Splitu bude v stredu a v nedeľu, čo je ideálne na predĺžený víkend pre Slovákov. Letenky si môžete zakúpiť priamo na webovej stránke dopravcu AirExplore

Frekvencia je ideálna nie len na predĺžený víkend pri „slovenskom mori“, ale aj na týždňovú dovolenku či 11-dňový pobyt. Split je vstupnou bránou pre dovolenky na Makarskej riviére v obľúbených letoviskách Makarska, Baška Voda, Omiš, Tučepi, Šibenik či Dubrovník, ale aj prístavným mestom, z ktorého vyrážajú trajekty na známe ostrovy Brač či Hvar.

Chorvátsko je top zahraničnou destináciou Slovákov v tejto letnej sezóne. Letecká spoločnosť AirExplore reaguje na veľký dopyt od dovolenkárov a spúšťa v spolupráci so slovenským vyhľadávačom leteniek Pelikan.sk dovolenkové lety z bratislavského letiska do Splitu od nedele 19.júla. Letenky sa dajú zakúpiť exkluzívne na Pelikan.sk alebo na webstránke dopravcu. Lietať sa bude každú stredu a nedeľu.

Nové lety z Letiska M. R. Štefánika do Splitu dvakrát týždenne
Split je najviac populárnou chorvátskou destináciou, do ktorej Slováci lietajú na dlhšie ako týždeň. Priemerná dĺžka pobytu lietadlom v Splite je 10 dní. Letový plán je prispôsobený požiadavkám klientov – je vhodný na veľmi populárne týždňové a jedenásť-dňové turnusy, ale zaujme aj tých cestovateľov, ktorí sa do Chorvátska chystajú iba na predĺžený víkend.

Viac informácií nájdete – TU.

Text: Letisko Bratislava /red
Ilustračné foto: AirExplore

Súvisiaci článok:
Bližšie, lacnejšie a pohodlnejšie. 10 dôvodov, prečo letieť tento rok do Splitu z Bratislavy

Knižné novinky