Novinka na Letisku M. R. Štefánika:

Cyprus Airways s priamymi letmi do Larnaky


Z Letiska M. R. Štefánika pribudnú priame lety do Larnaky na ostrove Cyprus. Od 1. júna 2019 bude pravidelné lety z Bratislavy do Larnaky s frekvenciou dvakrát týždenne prevádzkovať letecká spoločnosť Cyprus Airways. Nový dopravca na bratislavskom letisku bude hlavné mesto Slovenska spájať s prístavným mestom na juhovýchode Cypru vždy v utorky a v soboty.

Priame lety z Bratislavy do Larnaky a spiatočne budú k dispozícii počas letnej sezóny, od 1. júna do 28. septembra 2019. Lety na linkách CY250/CY251 zabezpečí Cyprus Airways lietadlami typu Airbus A319.

Neustále sa snažíme rozširovať našu sieť leteckých spojení a preto veríme, že táto destinácia sa stane medzi slovenskými cestujúcimi populárna, čím prispeje i k rozvoju turizmu na Cypre,“ vyhlásila Natalia Popova, obchodná riaditeľka spoločnosti Cyprus Airways. Letenky sú už v predaji na webe dopravcu alebo cez call centrum (+357 24000053).

Cyprus Airways ponúkne na svojich pravidelných linkách dva typy leteniek: Basic a Flex. Letenka typu Flex ponúkne služby navyše, akými sú podaná batožina s hmotnosťou 23 kg, možnosť výberu sedadla v lietadle aj dve príručné batožiny – menšia kabelka či batoh a príručná batožina s hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55 x 40 x 20 cm. V letenke typu Basic budú mať cestujúci zarátanú podanú batožinu s hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55 x 40 x 20 cm, ktorá bude umiestnená v podpalubí, aj menšiu dámsku kabelku či batoh, ktorú si môžu vziať so sebou na palubu.

Text: Letisko Bratislava /r
Ilustračné foto: Cyprus Airways

Knižné novinky