Wizz Air spúšťa unikátny plánovač výletov

TRIP PLANNER


Letecká spoločnosť Wizz Air dnes spúšťa nový vyhľadávací nástroj na svojej internetovej stránke, ktorý má za cieľ inšpirovať cestujúcich pri výbere destinácií pre svoje ďalšie výlety - Trip Planner.

Trip Planner umožní cestujúcim objavovať nové destinácie prostredníctvom ponuky flexibilných filtrov od typu výletu či dovolenky cez letisko odletu, dĺžku dobrodružstva až po rozpočet. Wizz Air následne urobí všetku plánovaciu prácu, v sieti viac ako 550 spojení vyhľadá tie najvýhodnejšie a ponúkne paletu destinácií, ktoré vyhovujú zadaniu.

Cestujúci si môžu vybrať z množstva typov dovoleniek a výletov ako sú napríklad: predĺžené víkendy a poznávanie miest, rodinné dovolenky, zimné športovanie či aktívny voľný čas, romantika alebo pláž a more či kulinárske zážitky. Od predĺženého víkendu pri Ochridskom jazere či ochutnávaní pamiatok Varšavy a výhľadov z legendárneho pohoria Vitoša v Sofii až po parádne izraelské pláže priamo zo Slovenska alebo stoviek ďalších možností z neďalekej Budapešti, nový Trip Planner vyberie pre zákazníkov WIZZ-u to najlepšie.

Wizz Air neustále zlepšuje užívateľské prostredie svojej internetovej stránky, ktorá pred rokom prešla zásadným redizajnom. Ide napríklad o prehľadné vyhľadávanie nízkych cien vo forme tabuľky, bezplatná online oprava mena cestujúceho, možnosť zaistiť si cenu letenky bez rezervácie na 48 hodín so službou Fare Lock či nedávno spustená služba Flexible Travel Partner, ktorá umožňuje rezervovať letenky bez udania mien cestujúcich až do okamihu registrovania sa do prepravy a pripraviť tak svojim blízkym napríklad darovanú letenku ako skutočné prekvapenie či rozhodnúť sa, s kým poletíte na výlet až na poslednú chvíľu. Trip Planner dopĺňa mozaiku služieb ušitých na mieru podľa požiadaviek cestujúcich Wizz Airu a prináša možnosť plánovania skvelých dovoleniek za výhodné ceny.

Harry Drok, riaditeľ E-Commerce spoločnosti Wizz Air povedal: “Ako šiesta najnavštevovanejšia stránka leteckej spoločnosti na svete, neustále hľadáme spôsoby vylepšenia zákazníckej skúsenosti a dlhoočakávaný Trip Planner je skvelým nástrojom, ktorý umožní našim zákazníkom spoznávať neustále rastúcu sieť leteckých spojení WIZZ. Veríme, že sa stane obľúbeným nástrojom, ktorý skĺbi skvelé destinácie s nízkymi cenami leteniek a ponúka novú dimenziu cestovania za dovolenkou na palube lietadiel Wizz Air s priateľskými a profesionálnymi službami. Zároveň pozývame všetkých záujemcov aj o sledovanie oficiálnej stránky WIZZ-u na sociálnej sieti Facebook, kde pravidelne zverejňujeme zaujímavé odporúčania a tipy na cestovanie.”

Text: Wizz Air /r
Foto: Wizz Air

Knižné novinky