Kontakty

Pracovníci spoločnosti Magnet Press Slovakia a redakcií sú vám k dispozícii. Volajte, píšte alebo navštívte niektorú z našich predajní.

MAGNET PRESS, SLOVAKIA s. r. o.

Obchodný register Okresného súdu v Bratislave, odd. Sro, vložka č.: 5633/B
IČO: 31356958
IČ DPH: SK2020295948

Konateľ spoločnosti:
Dr. Zdeněk Úšela, CSc.

Sídlo spoločnosti:
Šustekova 8, 851 04 Bratislava - Petržalka (pozri na mape)

Poštová adresa:
P.O.BOX 169, 830 00 Bratislava

 OddelenieTelefónE-mail
Sekretariát 02/67 20 19 11 sekretariat@press.sk
Marketing 02/67 20 19 41 marketing@press.sk
Časopisy/Veľkoobchod 02/67 20 19 21-22 casopisy@press.sk
Predplatné 02/67 20 19 31-33 predplatne@press.sk
Knihy 02/67 20 19 51 knihy@press.sk
Predajňa 02/67 20 19 52-53 predajna@press.sk

Redakce (Praha, ČR)
ATM, L+K, Modelář, AeroHobby

ATM
Baranova 29, 130 00 Praha 3
Tel.: +420 222 722 481
E-mail: atm@aeromedia.cz

Michal Zdobinský
šéfredaktor
zdobinsky@aeromedia.cz
Dušan Rovenský
zástupce šéfredktora
rovensky@aeromedia.cz
Jarmila Xaverová
vedoucí vydání
xaverova@aeromedia.cz
Ján Begala
zástupce šéfredaktora pro SR
begala@press.sk
Tomáš Soušek
redaktor, letecká technika
sousek@aeromedia.cz
Lukáš Visingr
externí spolupracovník
lvisingr@volny.cz
Ivan Zajac
externista, námořní technika
zajac@aeromedia.cz
Miroslav Gyűrösi
externí redaktor
gyurosi@aeromedia.cz

Letectví + kosmonautika
Baranova 29, 130 00 Praha 3
Tel.: +420 222 728 338
E-mail: redakce@aeromedia.cz

Jan Čadil
šéfredaktor
cadil@aeromedia.cz
Miroslav Balous
historie
balous@aeromedia.cz
Ján Begala
zástupce šéfredaktora pro SR
begala@press.sk
Petr Kolmann
historie, technika
kolmann@aeromedia.cz
Jiří Kučírek
informujeme, civilní letectví
kucirek@aeromedia.cz
Tomáš Soušek
vojenské letectvo, technika
sousek@aeromedia.cz
   

Modelář
Baranova 29, 130 00 Praha 3
Tel.: +420 222 710 331
E-mail: modelar@aeromedia.cz

Jindřich Šterbáček
šéfredkator
sterbacek@aeromedia.cz
 

AeroHobby
Baranova 29, 130 00 Praha 3
Tel.: +420 222 728 338
E-mail: redakce@aeromedia.cz

Petr Kolmann
šéfredaktor
kolmann@aeromedia.cz
 

Knižné novinky