ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Do operácie SOPHIA odchádza desať policajtov

Minister obrany Peter Gajdoš sa v piatok 15. decembra v priestoroch Odboru výcviku a kynológie Vojenskej polície Vlkanová rozlúčil s príslušníkmi Vojenskej polície, ktorí budú najbližších šesť mesiacov plniť úlohy v rámci operácie EUNAVFOR MED Sophia II. Tak ako v prípade prvej rotácie, aj tentoraz bude úlohy plniť 10 vojenských policajtov.

Čítať ďalej
  • 18.12. 2017
  • Ministerstvo obrany SR

Ministryně obrany ČR se ujala funkce

Předseda vlády Andrej Babiš uvedl ve středu 13. prosince na Ministerstvu obrany do funkce novou ministryni Karlu Šlechtovou. Na postu nejvyššího představitele resortu vystřídala Martina Stropnického.

Čítať ďalej
  • 15.12. 2017
  • Ministerstvo obrany ČR

Generál Bečvář poděkoval za práci vojákyním

Náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Josef Bečvář se v úterý 12. prosince v hotelu DAP sešel se ženami v uniformě, aby jim poděkoval za jejich práci, kterou vykonávají ve prospěch dobrého jména české armády.

Čítať ďalej
  • 15.12. 2017
  • Ministerstvo obrany ČR

Knižné novinky