ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

LOM Praha Trade podpořil oddělení dětské chirurgie

Nemocnice Na Bulovce


Pražská Nemocnice Na Bulovce ke konci roku obdržela finanční dar od významné obchodní společnosti v leteckém průmyslu LOM Praha Trade ve výši 200 000 korun. Vedení nemocnice za obdržené peníze zakoupilo monitory vitálních funkcí pro JIP dětské chirurgie, které poslouží lékařům jako standardní vybavení pro efektivnější zkvalitnění péče o dětské pacienty.

Čítať ďalej
  • 20.12. 2017
  • LOM Praha Trade

BAE Systems věnovala vánoční dárky

dětem padlých a raněných vojáků


Společnost BAE Systems letos opět nadělila vánoční dárky dětem českých vojáků, kteří zahynuli nebo byli vážně raněni při nasazení v zahraničních misích. Společnost tak navázala na loňskou spolupráci, tentokrát si děti navíc dárky samy vybraly a BAE Systems jim tak splnila vánoční přání.

Čítať ďalej
  • 20.12. 2017
  • BAE Systems

Príprava obyvateľstva na obranu štátu

Dňa 15. decembra 2017 vykonali príslušníci Veliteľstva brigády bojového zabezpečenia prednášku v Súkromnej strednej odbornej škole v Trenčíne na tému „Pozemné sily Ozbrojených síl SR“.

Čítať ďalej
  • 20.12. 2017
  • bbz

Knižné novinky