ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Dlouhá cesta k BMPT

Ruská armáda nedávno změnila názor na kontroverzní bojové vozidlo podpory tanků BMPT a chystá se ho zavést do řadové služby. Cesta k tomuto obrněnci každopádně nebyla jednoduchá a zrodilo se několik zajímavých experimentů a demonstrátorů, z nichž jeden se v květnu tohoto roku dostal do expozice muzea fi rmy Uralvagonzavod.

Čítať ďalej
  • 14.08. 2017
  • Lukáš Visingr

Co bylo a co bude ve VTÚ?

Potěšitelný je trvalý zájem o odborné portfolio Vojenského technického ústavu (VTÚ). Uvést lze prezentace pro předsedu Správy státních hmotných rezerv P. Švagra nebo předsedkyni Státního úřadu pro jadernou bezpečnost D. Drábovou.

Čítať ďalej
  • 14.08. 2017
  • Vojenský technický ústav

Knižné novinky