ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Nová kontejnerová pracoviště a stany pro vojáky

Rok 2017 znamenal pro vojenské zdravotnictví a veterinární službu řadu významných investic. V rámci investičních akcí bylo pořízeno jedenáct zdravotnických kontejnerových pracovišť a osm kusů zdravotnických stanů pro polní nemocnice Agentury vojenského zdravotnictví.

Čítať ďalej
  • 19.01. 2018
  • Armáda ČR

Strakoničtí vybrali více než 17 000 Kč

do Vojenského fondu solidarity


Příslušníci 25. protiletadlového raketového pluku Strakonice se na podzim loňského roku zapojili do finanční sbírky, kterou u příležitosti Dne válečných veteránů uspořádal Vojenský fond solidarity. Celkem mezi sebou vybrali 17 076 Kč.

Čítať ďalej
  • 18.01. 2018
  • 25. plrp

Otváracie zasadnutie Fóra OBSE

pre bezpečnostnú spoluprácu


Pod vedením Slovenskej republiky sa dnes v Hofburgu uskutočnilo prvé otváracie zasadnutie Fóra OBSE (OSCE - Organization for Security and Cooperation in Europe) pre bezpečnostnú spoluprácu (FBS). Prevzatím insígnií predsedníctva od Srbskej republiky v decembri minulého roka, sa tak Slovenská republika prakticky ujala historicky prvého predsedníctva v tomto formáte.

Čítať ďalej
  • 18.01. 2018
  • Ministerstvo obrany SR

Delostrelci oslavovali v posádkovom klube

V priestoroch Posádkového klubu Bratislava sa 15. januára uskutočnili oslavy Dňa delostrelectva, ktoré inicioval a zorganizoval v spolupráci s MO SR, GŠ OS SR a veliteľstvom bratislavskej posádky Cech puškárov a delostrelcov Bratislava.

Čítať ďalej
  • 18.01. 2018
  • Ozbrojené sily SR

Knižné novinky