ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Kurz pro nové členy štábu velení G5 Sahel

Okamžitě po znovuobnovení výcvikových aktivit mise zahájilo české velení přípravu členů štábu hlavního velení Společných sil zemí G5 Sahel. Jednalo se o klíčový výcvik na operační úrovni pro novou rotaci Společných sil Mauritánie, Mali, Burkiny Faso, Nigeru a Čadu.

Čítať ďalej
  • 30.10. 2020
  • Armáda ČR

Minister Naď vyzval zdravotníkov na pomoc SR

Minister obrany SR Jaroslav Naď sa včera prihovoril zdravotníkom, aby ich povzbudil v prihlasovaní sa do odberných tímov v rámci celoplošného testovania. Zdôraznil, že situácia so šírením ochorenia Covid-19 na Slovensku je vážna a že „to nie je nejaký rozmar, spoločne všetkým nám v tejto krajine ide v podstate o všetko.“

Čítať ďalej
  • 30.10. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Inaugurácia nového riaditeľa ÚHL OS SR

V priestoroch zasadacej miestnosti Úradu hlavného lekára Ozbrojených síl Slovenskej republiky v Ružomberku dňa 21. októbra 2020 Náčelník Generálneho štábu OS SR generál Daniel Zmeko za účasti hlavných funkcionárov úradu slávnostne uviedol do funkcie nového riaditeľa Úradu hlavného lekára Ozbrojených síl Slovenskej republiky v Ružomberku plukovníka MUDr. Romana Jantoša.

Čítať ďalej
  • 29.10. 2020
  • Úrad hlavného lekára OS SR

SR potrebuje zdravotníkov pre testovanie,

pomáhať môžu priamo vo svojom regióne


Rezort obrany stále hľadá zdravotnícky personál, ktorý má záujem pomôcť s celoplošným testovaním obyvateľov SR na ochorenie Covid-19.

Čítať ďalej
  • 28.10. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Knižné novinky