ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Ocenění pro vojáky AČR a příslušníky PČR

V Národním památníků na Vítkově v Praze se v pátek 27. dubna na slavnostním nástupu sešli příslušníci Armády ČR, Vojenské policie a Policie ČR, kteří se vrátili z nasazení v zahraniční misi z Afghánistánu, Iráku a Ukrajiny.

Čítať ďalej
  • 30.04. 2018
  • Ministarstvo obrany ČR

Lipenskou nádrž ochraňovali záložníci

Při cvičení Hradba se osvědčili


Cvičení Hradba 2018 se chýlí ke konci. Závěrečného cvičení v prostoru státní hranice u obce Michnovice-Martínkov a hráze lipenské vodní nádrže se zúčastnila pěší rota Aktivní zálohy Krajského vojenského velitelství České Budějovice ve spolupráci s Policií ČR a Cizineckou policií.

Čítať ďalej
  • 30.04. 2018
  • Armáda ČR

Vševojskový výcvik profesionálnych vojakov

Na zákale „Planú činnosti dk Kuchyňa na mesiac Apríl 2018“ vykonali profesionálni vojaci dopravného krídla Kuchyňa v dňoch 24. až 26. apríla vševojskový výcvik podľa programov základných bojových zručností SPJ-3-7.

Čítať ďalej
  • 30.04. 2018
  • dkk

Knižné novinky