ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Medzinárodné cvičenie Brave Warrior 2019

V dňoch 9. až 20. septembra 2019 sa dvaja príslušníci štábu a štyridsať príslušníkov 1. mechanizovanej roty a roty bojového zabezpečenia 21. mechanizovaného práporu Trebišov zúčastnilo medzinárodného cvičenia Brave Warrior 2019 v Maďarsku.

Čítať ďalej
  • 27.09. 2019
  • 21. mpr

Četa AZ SLP cvičila na Libavé

Ve dnech 1. až 7. září 2019 proběhl ve Vojenském újezdu Libavá komplexní výcvik jednotek aktivních záloh Velitelství vzdušných sil Armády ČR. Součástí byla i strážní četa Aktivní zálohy Správy letiště Pardubice.

Čítať ďalej
  • 26.09. 2019
  • Správa letiště Pardubice

Strakoničtí Vojáci předali tamní nemocnici

výtěžek z charitativního běhu


Velitel 25. protiletadlového raketového pluku Strakonice plukovník Ján Sedliačik předal ve středu 25. září řediteli strakonické nemocnice Tomáši Fialovi výtěžek finanční sbírky, která proběhla v rámci charitativního běhu „Sportem proti rakovině".

Čítať ďalej
  • 26.09. 2019
  • 25. plrp

Knižné novinky