ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Ministr obrany Metnar poděkoval vojákům,

kteří pomáhají v mariánskolázeňské nemocnici


Ministr obrany Lubomír Metnar včere osobně poděkoval vojákům, kteří od konce dubna v Nemocnici Mariánské Lázně pomáhají se zajištěním chodu oddělení následné péče.

Čítať ďalej
  • 21.05. 2020
  • Ministerstvo obrany ČR

Minister obrany Jaroslav Naď rokoval

s nemeckým veľvyslancom Joachimom Bleickerom


Nemecko patrí k jedným z najvýznamnejších strategických partnerov Slovenska v euroatlantickom priestore tak v rámci zahranično-politických a ekonomických vzťahov, ako aj pri riešení spoločných výziev v oblasti obrany a bezpečnosti. Uviedol to včera minister obrany Jaroslav Naď na pôde rezortu obrany počas prvého oficiálneho stretnutia s veľvyslancom Spolkovej republiky Nemecko Joachimom Bleickerom.

Čítať ďalej
  • 21.05. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Do Vyškova nastoupili do základního výcviku

záložníci a dobrovolníci


U Velitelství výcviku-Vojenské akademie byl zahájen další kurz základní přípravy. Tentokrát pro nové příslušníky Aktivní zálohy Ozbrojených sil ČR a účastníky dobrovolného vojenského cvičení. Do Vyškova dorazilo celkem 62 nováčků, 55 záložníků a sedm dobrovolníků.

Čítať ďalej
  • 19.05. 2020
  • Armáda ČR

Knižné novinky