ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Minister Gajdoš rokoval v Srbsku

Minister obrany SR Peter Gajdoš sa zúčastnil na oficiálnej návšteve Srbskej republiky. Okrem rokovania so svojim rezortným partnerom Aleksandrom Vulinom sa stretol aj s podpredsedom vlády a ministrom zahraničných vecí Srbskej republiky Ivicom Dačićom a podpredsedom Národného zhromaždenia Srbskej republiky Vladimirom Marinkovićom.

Čítať ďalej
  • 18.06. 2018
  • Ministerstvo obrany SR

Rezort obrany upozorňuje na presuny techniky

Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na presuny vojenskej techniky zahraničných armád, ktoré sú naplánované v období od 18. do 24. júna 2018. Celkovo by malo ísť o 25 cestných presunov a 7 železničných transportov zahraničných vojsk, pričom pôjde predovšetkým o presun amerických a poľských vojakov.

Čítať ďalej
  • 18.06. 2018
  • Ministerstvo obrany SR

Dětský den na heliportu ve Staré Boleslavi

přilákal téměř dva tisíce návštěvníků


Krásné slunečné počasí přilákalo v pátek 1. června 2018 do prostoru heliportu staroboleslavských kasáren na oslavy Mezinárodního dne dětí téměř dva tisíce malých i velkých návštěvníků.

Čítať ďalej
  • 14.06. 2018
  • 26. pvrp

Knižné novinky