ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Dočasný most ponad rieku Hornád obnovil

spojenie medzi obcami Kysak a Veľká Lodina


Minister obrany SR Jaroslav Naď, minister vnútra SR Roman Mikulec a predseda Správy štátnych hmotných rezerv SR Ján Rudolf včera spolu s predstaviteľmi Košického samosprávneho kraja otvorili dočasný most nad riekou Hornád medzi obcami Kysak a Veľká Lodina.

Čítať ďalej
  • 19.01. 2021
  • Ministerstvo obrany SR

Rozlúčka s príslušníkmi Tankového práporu

Veliteľ Tankového práporu podplukovník Ľubomír Bodnár sa dňa 31. decembra 2020 rozlúčil s príslušníkmi Tankového práporu majorom Jozefom Horváthom, rotmajstrom Petrom Badidom a rotmajstrom Mariánom Štatnikom, ktorí po viac ako štvrťstoročí ukončili svoju kariéru v Ozbrojených silách Slovenskej republiky.

Čítať ďalej
  • 18.01. 2021
  • tpr

Presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska

Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že v období od 18. do 24. januára 2021 je cez územie SR plánovaných deväť cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Konkrétne pôjde o presun amerických, chorvátskych a poľských vojakov.

Čítať ďalej
  • 18.01. 2021
  • Ministerstvo obrany SR

Knižné novinky