ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Rezort obrany upozorňuje na presuny techniky

Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že v období od 2. do 8. novembra 2020 sú cez územie SR plánované tri cestné presuny zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Konkrétne pôjde o presun amerických, belgických a poľských vojakov.

Čítať ďalej
  • 02.11. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

MO ČR moderně a zábavně propaguje

špičkové české výrobce z obranného průmyslu


Ve spolupráci s klíčovými firmami ze sektoru obranného průmyslu připravilo Ministerstvo obrany ČR (MO ČR) seriál krátkých videí, ve kterých chce nejširší veřejnosti ukázat kapacity tohoto odvětví.

Čítať ďalej
  • 30.10. 2020
  • Ministerstva obrany ČR

Příslušníci 25. plrp se během pandemie

starají také o seniory


Uniformu vyměnili za zdravotnický oblek a místo zbraní teď používají ochranné pomůcky. Více než tři desítky vojáků z 25. protiletadlového raketového pluku ze Strakonic pomáhají během pandemie koronaviru v nemocnici a zařízeních sociální péče.

Čítať ďalej
  • 30.10. 2020
  • 25. plrp

Knižné novinky