ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Minister Naď spolu s prezidentkou Čaputovou

pozdravili slovenských vojakov v zahraničí


Pri príležitosti blížiacich sa Vianoc sa dnes minister obrany SR Jaroslav Naď spolu s prezidentkou SR a hlavnou veliteľkou Ozbrojených síl SR Zuzanou Čaputovou prostredníctvom videokonferencie spojili so slovenskými vojakmi, ktorí aktuálne pôsobia v zahraničných misiách a operáciách v Afganistane, Lotyšsku, na Cypre a v Bosne a Hercegovine.

Čítať ďalej
  • 17.12. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Minister Naď: Bilaterálna spolupráca s Nemeckom

v politicko-vojenskej oblasti je na excelentnej úrovni


Aktuálne dianie, priority v oblasti obrany a bezpečnosti, otázky bilaterálnej a multilaterálnej spolupráce v rámci EÚ a NATO, ale aj zhodnotenie nemeckého predsedníctva v Rade Európskej únie.

Čítať ďalej
  • 17.12. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Ministri obrany krajín CEDC diskutovali

o možnostiach intenzívnejšej spolupráce


Počas uplynulých dvoch dní sa v slovinskom meste Postojna uskutočnilo stretnutie ministrov obrany krajín Stredoeurópskej obrannej spolupráce (CEDC).

Čítať ďalej
  • 17.12. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Rezorty obrany a kultúry majú viacero

spoločných tém a chuť spolupracovať viac, ako doteraz


Minister obrany SR Jaroslav Naď včera na pôde rezortu obrany prijal ministerku kultúry SR Natáliu Milanovú. Diskutovali o viacerých spoločných témach, medzi nimi najmä o možnej zmene zriaďovateľskej pôsobnosti Múzea SNP, spolupráci pri využití Posádkového klubu Trenčín či starostlivosti o vojnových veteránov.

Čítať ďalej
  • 17.12. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Knižné novinky