ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Presuny vojenskej techniky cez územie SR

Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že v období od 26. októbra do 1. novembra 2020 je cez územie SR plánovaných päť cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Konkrétne pôjde o presun amerických a maďarských vojakov.

Čítať ďalej
  • 26.10. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Záložní nemocnice v Letňanech je postavena

Záložní nemocnice v areálu výstaviště v pražských Letňanech je postavena. Za rychlou a efektivní práci včera vojákům poděkoval premiér Andrej Babiš v doprovodu ministrů obrany Lubomíra Metnara a zdravotnictví Romana Prymuly i vedení Nemocnice na Bulovce.

Čítať ďalej
  • 26.10. 2020
  • Ministerstvo obrany ČR

V nedeľu sa do 11. hodiny podarilo

na Orave a v Bardejove otestovať 7323 osôb


Operácia Spoločná zodpovednosť včera pokračovala posledným testovacím dňom pilotného testovania na Orave a v Bardejove. Do 11. hodiny sa tu prišlo otestovať celkovo 7323 osôb, pričom infekčnosť sa preukázala u 312 z nich. Miera infekčnosti tak bola za nedeľu 4,26 %. Informoval o tom včera v rámci televíznej diskusie minister obrany SR Jaroslav Naď.

Čítať ďalej
  • 26.10. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Knižné novinky