ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Výcvik 2. mb v preprave po železnici

Vo štvrtok 19. a v piatok 20. apríla 2018 sa za riadenia zástupcom náčelníka štábu pre podporu operácií podplukovníka Pavla Kobíka uskutočnil výcvik príslušníkov; profesionálnych vojakov veliteľstva a štábu 2. mechanizovanej brigády (2. mb) a priamo podriadenej Roty podpory velenia 2. mb v preprave po železnici.

Čítať ďalej
  • 24.04. 2018
  • 2. mb

Den bezpečnosti silničního provozu

Ve středu 18. dubna 2018 se ve Staré Boleslavi konal již pátý ročník dopravně-osvětové akce Den bezpečnosti silničního provozu 26. pluku velení, řízení a průzkumu. Do prostoru Jaselských kasáren dorazilo téměř 400 žáků druhého stupně základních škol a žáků středních škol z regionu.

Čítať ďalej
  • 23.04. 2018
  • 26. pvrp

Intenzívny výcvik jednotiek prpvPS

Od 16. do 18. apríla 2018 bol pod vedením kpt. Michal Hložku vo VVP Turecký vrch vykonaný intenzívny výcvik jednotiek Práporu podpory velenia Pozemných síl OS SR (prpvPS) Trenčín.

Čítať ďalej
  • 23.04. 2018
  • prpvPS

Knižné novinky