ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

BAE Systems rozšiřuje průmyslovou spolupráci

na mobilních obrněných vozidlech BvS10


Zbrojařská společnost BAE Systems uzavřela dohodu s italskou společností Goriziane Group, která se specializuje na montování a údržbu vozidel a další těžké techniky. BAE Systems tak chce podpořit nejnovější generaci vysoce mobilních a široce používaných obrněných vozů BvS10.

Čítať ďalej
  • 28.07. 2017
  • BAE Systems

Rakeťákov navštívili pridelenci USA

V utorok 25. júla 2017 navštívil Protilietadlovú raketovú brigádu (plrb) v Nitre pridelenec obrany USA na Slovensku podplukovník Jonathan Dunn spolu s leteckým pridelencom majorom Adrianom Patrascuom.

Čítať ďalej
  • 27.07. 2017
  • plrb

Střelby ukončily cvičení Tobruq Legacy 2017

V uplynulých dvou týdnech probíhalo souběžně na území České republiky, Litvy a Rumunska mezinárodní cvičení jednotek pozemní protivzdušné obrany s názvem Tobruq Legacy 2017. Zapojilo se do něj 2200 vojáků z deseti členských států NATO.

Čítať ďalej
  • 21.07. 2017
  • 25. plrp

Knižné novinky