Vzájomná spolupráca naďalej pokračuje

Spolupráca ženijného práporu Sereď (teraz už 91. ženijného pluku Sereď) v projekte „Nájdi si svoj domov“ s Centrami pre deti a rodiny (ďalej len „CDaR“) pokračuje aj v tomto predvianočnom období.

Do rúk pána riaditeľa CDaR Sereď a pani riaditeľky CDaR Trnava vojaci odovzdali spolu 100 vianočných balíčkov, rozprávkové knižky s CD, kalendáre a vianočný pozdrav Náčelníka generálneho štábu OS SR a správcu vojenskej podpornej nadácie. 91. ženijný pluk Sereď každoročne organizuje rôzne zážitkové aktivity, sedenia a podporné programy pre klientov týchto centrier pre deti a rodiny.

Samozrejme 91. ženijný pluk nezabudol a aj v tomto roku zorganizoval a odovzdal dobrovoľnú finančnú zbierku, viac ako 50 vianočných balíčkov, rozprávkové knižky s CD pani riaditeľke Domova sociálnych služieb pre deti a dospelých Šoporňa – Štrkovec. 91. ženijný pluk Sereď s týmto domovom spolupracuje už tridsaťsedem rokov v rôznych projektoch ako Zlatá rybka, Mikuláš so ženistami a ďalšie a táto finančná zbierka je určená najmä na nákup športových potrieb, pomôcok na terapiu a skvalitnenie života všetkých klientov domova.

Celý text a ďalšie snímky nájdete – TU.

Text a foto: 91. ženijný pluk Sereď, Ozbrojené sily SR /r

Knižné novinky