ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Najväčší morálny sľub profesionálneho vojaka

v Martine zložilo 284 čakateľov a kadetov AOS


Základný vojenský výcvik pre čakateľov prípravnej štátnej služby, kadetov Akadémie ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika v Liptovskom Mikuláši a absolventov vysokých škôl dnes v priestoroch martinskej Základne výcviku a mobilizačného doplňovania ukončilo slávnostnou prísahou 284 čakateľov a kadetov, z toho 53 žien. Zablahoželať im prišli aj minister obrany Jaroslav Naď a štátny tajomník Marian Majer.

Čítať ďalej
  • 18.09. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Moderní Public Address systém od Mesitu

Mesit, společnost skupiny Omnipol, je dlouholetým výrobcem prostředků taktické komunikace a spolehlivým partnerem Armády České republiky. Vyrábí a dodává ucelené řešení v podobě radiostanic a vozidlových interkomů včetně vlastních náhlavních hovorových souprav.

Čítať ďalej
  • 17.09. 2020
  • Jagello 2000

MO SR nakupuje výstrojné súčiastky

pre vojakov za viac ako 17 miliónov eur


Ministerstvo obrany SR doposiaľ zazmluvnilo pre príslušníkov Ozbrojených síl SR výstrojné súčiastky v hodnote viac ako 12 miliónov eur, pričom do konca tohto roka plánuje zazmluvniť a dodať ďalšie v sume viac ako 5 miliónov eur.

Čítať ďalej
  • 17.09. 2020
  • Ministerstvo obrany SR

Náměstek Kopečný na ČZU diskutoval

možnosti spolupráce v oblasti výzkumu a vývoje


Náměstek pro řízení sekce průmyslové spolupráce MO ČR Tomáš Kopečný navštívil Technickou fakultu České zemědělské univerzity (ČZU). Spolu s děkanem Technické fakulty a děkankou Fakulty agrobiologie řešili možnosti pro spolupráci v oblasti obrany.

Čítať ďalej
  • 17.09. 2020
  • Ministerstvo obrany ČR

Omnipol hlavním partnerem Dnů NATO

Omnipol, investiční a obchodní skupina s více než osmdesáti pěti lety zkušeností na domácím i mezinárodním trhu, se v letošním roce opět stane hlavním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR.

Čítať ďalej
  • 17.09. 2020
  • Jagello 2000
Naspäť 1 2 3 4 140 280 419 558

Knižné novinky