ATM

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR. Pre svoju odbornú úroveň, rozsah, náklad a vytvorenú distribučnú sieť má v oboch krajinách výsadné postavenie v príslušnom mediálnom segmente. Vychádza od roku 1969. Obsah: informácie o aktuálnych ozbrojených konfliktoch, misiách či cvičeniach vo svete; novinky medzi pozemnou, leteckou i námornou vojenskou technikou; články venované histórii vojenstva. Špeciálne vydania ATM a ATM International k výstavám IDET, IDEB, Eurosatory a ďalším.

Mezi testovanou technikou i vojenská sanitka

V jedenácti zkušebnách Vojenského technického ústavu, s. p. byly v loňském roce provedeny stovky testů k ověření kvality a takticko-technických parametrů zejména armádní techniky, materiálu, vybavení a výzbroje.

Čítať ďalej
  • 22.01. 2021
  • Vojenský technický ústav

Minister Naď rokoval gen. J. Vollmerom

o prioritách a spolupráci v rámci NATO


Minister obrany SR Jaroslav Naď včera na pôde rezortu obrany rokoval s veliteľom Spoločného veliteľstva síl NATO (Joint Force Command) v Brunssume gen. Jörgom Vollmerom o aktuálnych otázkach obrany a bezpečnosti, ako aj multilaterálnej spolupráci v rámci NATO.

Čítať ďalej
  • 22.01. 2021
  • Ministerstvo obrany SR

Dočasný most ponad rieku Hornád obnovil

spojenie medzi obcami Kysak a Veľká Lodina


Minister obrany SR Jaroslav Naď, minister vnútra SR Roman Mikulec a predseda Správy štátnych hmotných rezerv SR Ján Rudolf včera spolu s predstaviteľmi Košického samosprávneho kraja otvorili dočasný most nad riekou Hornád medzi obcami Kysak a Veľká Lodina.

Čítať ďalej
  • 19.01. 2021
  • Ministerstvo obrany SR
Naspäť 1 2 3 4 156 311 465 620

Knižné novinky